Jméno:
Heslo:

OSLAVA 50.VÝROČÍ

Oslava u příležitosti 50.výročí otevření mateřské školy Soběslav, Nerudova ulice.

3. ledna 2018 uplyne 50 let od slavnostního otevření Mateřské školy, Soběslav, Nerudova 278. Během této doby branami mateřské školy prošlo mnoho dětí i rodičů a vystřídalo se více jak 100 zaměstnanců.
Srdečně zveme: ,,Přijďte nahlédnout do prostor mateřské školy dne 1. února 2018 v době od 9,00 do 15,00 hodin, kdy budou dveře otevřeny pro bývalé žáky a žákyně, jejich rodiče a příbuzné a pro všechny bývalé zaměstnance a zájemce z řad veřejnosti. Těšíme se na vás."

Kouzelná noc

Ve čtvrtek 28.3. se uskuteční Kouzelná noc pro předškolní děti. Téma letošní akce s dětmi ,,Víly a s...

Společná schůzka rodičů

Společná schůzka rodičů dětí ze všech tříd MŠStředa - 12.9. 2018Začátek v 15.00 hodin