iŠkolička

„INTERAKTIVNÍ ŠKOLIČKA“ - soubor interaktivních programů českých autorů a pedagogů, který může obohatit vzdělávání dítěte od 4 do 7 let o zajímavé činnosti na celý školní rok.

Základem pro vzdělávání dítěte je hra. Autoři sestavili na základě hry projekt Interaktivní školička,který je tvořen souborem tematicky zaměřených interaktivních programů pro celoroční předškolní vzdělávání.

Tuto domácí licenci můžete využít na všech přístrojích umístěných doma u všech dětí.

Přístup můžou děti nebo rodiče provést odkudkoliv, např. pokud je dítě u prarodičů, může se přihlásit i tam. K přístupu do iŠkoličky děti i pedagogové na všech místech používají společný uživatelský účet - stejné přihlašovací jméno a heslo, které bylo zasláno na jednotlivé e-mailové adresy rodičů dětí nebo na žádost předáno osobně.