logotyp

U nás se stále něco děje

U nás se stále něco děje

  Divadélko Zvoneček má s naší mateřskou školou dlouholetou spolupráci. Tentokrát si pro naše nejmenší připravilo ve čtvrtek 31.10.2019 pohádku „O KOBLÍŽKOVI“. Radost, úsměv na tváři, spokojenost a obrovský potlesk malých diváků znamenal, že pohádka se všem moc líbila. V prosinci se budeme těšit na další!

  V úterý 12,11.2019 dopoledne jsme měli možnost společně s dětmi v mateřské škole shlédnout cirkusové představení “KLAUN A JEHO KAMARÁDI“. Klaun Ferdinand opravdu nadchl všechny malé diváky. Jízda na „jednokolce“, žonglování a kouzlení za vydatné asistence dětí ohromilo celé publikum. Největším zážitkem pro děti byla dobře vycvičená štěňata plemene – Jack Russella, která plnila zadané úkoly na sto procent.

  Naše mateřská škola poskytla výtvarná dílka našich nejmenších na výstavu do Smrčkova domu – Kapr v lidovém umění a tradici. Motiv ryby bude propojovat vánočně vyzdobený Smrčkův dům.

Na co se děti a rodiče mohou do konce roku těšit? Určitě oblíbené „Čertování“ s Mikulášem, předvánoční vystoupení předškolních tříd v kulturním domě Národ a určitě nezapomene na babičky a dědečky v Senior domě, kde je děti potěší svým vánočním hudebním vystoupením. O tom ale až příště.

Zpět na hlavní výpis

NOVINKY

Nové fotografie

obrázek
Nejnovější fotografie z akcí v mateřské škole najdete zde

Aktuální jídelníček

obrázek
Aktuální jídelníček najdete zde

DŮLEŽITÉ AKTUALITY

Informace pro zákonné zástupce dětí

clanek
INFORMACE PRO ZÁKONNÉ ZÁSTUPCE DĚTÍ  Mateřská škola zahájí ve školním roce ...

Prázdninový provoz

clanek
Prázdninový provoz v mateřské školeDle §3 odst.1 vyhl...

Znovuotevření mateřské školy

clanek
Mateřská škola Soběslav, Nerudova 711 bude znovuotevřena v 
Domů Mateřská škola Soběslav
 https://www.facebook.com/Mate%C5%99sk%C3%A1-%C5%A1kola-Nerudova-320203178850345/

Created by © 2017 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign