Jméno:
Heslo:

U nás se stále něco děje

U nás se stále něco děje

  Divadélko Zvoneček má s naší mateřskou školou dlouholetou spolupráci. Tentokrát si pro naše nejmenší připravilo ve čtvrtek 31.10.2019 pohádku „O KOBLÍŽKOVI“. Radost, úsměv na tváři, spokojenost a obrovský potlesk malých diváků znamenal, že pohádka se všem moc líbila. V prosinci se budeme těšit na další!

  V úterý 12,11.2019 dopoledne jsme měli možnost společně s dětmi v mateřské škole shlédnout cirkusové představení “KLAUN A JEHO KAMARÁDI“. Klaun Ferdinand opravdu nadchl všechny malé diváky. Jízda na „jednokolce“, žonglování a kouzlení za vydatné asistence dětí ohromilo celé publikum. Největším zážitkem pro děti byla dobře vycvičená štěňata plemene – Jack Russella, která plnila zadané úkoly na sto procent.

  Naše mateřská škola poskytla výtvarná dílka našich nejmenších na výstavu do Smrčkova domu – Kapr v lidovém umění a tradici. Motiv ryby bude propojovat vánočně vyzdobený Smrčkův dům.

Na co se děti a rodiče mohou do konce roku těšit? Určitě oblíbené „Čertování“ s Mikulášem, předvánoční vystoupení předškolních tříd v kulturním domě Národ a určitě nezapomene na babičky a dědečky v Senior domě, kde je děti potěší svým vánočním hudebním vystoupením. O tom ale až příště.

Zpět na hlavní výpis

NOVINKY

Nové fotografie

obrázek
Nejnovější fotografie z akcí v mateřské škole najdete zde

Aktuální jídelníček

obrázek
Aktuální jídelníček najdete zde

DŮLEŽITÉ AKTUALITY

Společná schůzka rodičů

clanek
Srdečně zveme všechny rodiče na společnou zahajovácí schůzku ve středu 18.9.2019 v 15,00 hodin ve tř...

Zahájení školního roku

clanek
Milé děti a milí rodiče,školní rok 2019/2020 z...
Domů Mateřská škola Soběslav
 https://www.facebook.com/Mate%C5%99sk%C3%A1-%C5%A1kola-Nerudova-320203178850345/

Created by © 2017 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign