Jméno:
Heslo:

O nás - MŠ Soběslav

Motto školy:

" Jako barevné korálky navlékáme na šňůrky zážitky ze společných her a činností. Čím je jich víc a čím jsou pestřejší, tím barevnější svět poznáváme a tím větší radost spolu prožíváme."

Mateřská škola Soběslav

Mateřská škola SoběslavNaše mateřská škola se nachází v klidné části města Soběslav a je obklopena velkou vzrostlou zahradou. Škola má šest tříd a nabízí kapacitu pro 140 dětí.
Cílem a současně přáním celého kolektivu mateřské školy je umožnit všem dětem prožít den v mateřské škole plný radosti, volnosti a nevšedních zážitků.

Tak jako navlékáme korálky na šňůrku, navlékáme dny ve školce. Každý den je jiný. Plný her a zábavy .
stranka-zvoneckova-11stranka-srdickova-13stranka-kytickova-19stranka-slunickova_mesickova-14stranka-slunickova_mesickova-14stranka-hvezdickova-27

Kouzelná noc

Ve čtvrtek 28.3. se uskuteční Kouzelná noc pro předškolní děti. Téma letošní akce s dětmi ,,Víly a s...

Společná schůzka rodičů